Item ID: MIZTT-PBW-SW24
Free Item Included
Compare Products
ToughTested Power Bank 24000 mAh Solar/IP67 - BIG FOOT
Item ID:
MIZTT-PBW-SW24
Power Bank 24000 mAh Solar/IP67 - BIG FOOT
Features & Benefits:
- List of the 40 Best Gifts for Backpackers
- Compatible with all USB Connected Devices
- Dual 2.4A USB Output 2018
- 400mA Super High Efficiency Solar Panel
- 24000mAh/88.8Wh Capacity
- Solar Only Charging Time 2.5 hrs per 1000mA