Item ID: DWTDWC6R90BDG
Free Item Included
DEWALT 2 in. x 0.090 in. 15° Coil Siding Galvanized Ring Shank Nail
Item ID:
DWTDWC6R90BDG
As low as
Features and Benefits:
  • Galvanized Ring Shank Nail For Exterior Use
  • 2" Length x .090" Diameter
  • 15 Degree Wire Coil Collation15° COIL SIDING RING SHANK NAILS
  • No
Full Specifications
Weight 15.790000
Brand DEWALT
In Stock Yes
Reviews:
Please be the first user to review this product.
You're reviewing:DEWALT 2 in. x 0.090 in. 15° Coil Siding Galvanized Ring Shank Nail
Reviews
Write Your Own Review