Item ID: DWTDCD2000
Free Item Included
DEWALT Drain Snake Replacement Drum
Item ID:
DWTDCD2000
As low as
Features and Benefits:
  • Replacement drum accepts up to 3/8" x 35' or 5/16" x 50' cable for use in up to 3" pipesLoad the 20V MAX* XR Brushless Drain Snake Replacement Drum with up to 3/8"x 35" or 5/16" x 50' cable. Works with the DCD200 Drain Snake.
  • No
  • Load the 20V MAX* XR® Brushless Drain Snake Replacement Drum with up to 3/8“x 35“ or 5/16“ x 50' cable. Works with the DCD200 Drain Snake.